Cenové akce

Nechcete propásnout naše cenové akce a novinky?

Zaregistrujte svůj e-mail k odběru a my Vám budeme všechny cenové akce a novinky zasílat přímo do Vaší e-mailové schránky.

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry Sodi RT8 s motorem Honda GX270  9hp.

RT8_GX270_SND20-77_text

Celkem 15 ks k dispozici možno i jednotlivě na doplnění stavu nebo výměnu za tyto krásné motokáry v dobrém stavu a za skvělou cenu.

Výbava:

 • Originál samolepky Sodi – Oranžové V2
 • Anti  brake / gas system
 • Ochranný rám startéru
 • Brzdové světlo
 • Nastavitelné sedadlo
 • Extra tichy výfuk přídavný tlumič

VÍCE INFORMACÍ A FOTO ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20x Sodi RT8 GX270

Přinášíme zajímavé,  aktuálně dostupné motokáry za příznivé ceny.

20x RT8 GX270 weight box

Více informací  a další dostupné motokáry naleznete na dalším odkaze:

SEZNAM MOTOKÁR

 

2.1.2020
 

Motokáry a motory na prodej.

Před letní sezónou velké množství motokárových tratí  obměňuje své vybavení a tak se v nabídce objevilo dostatek zajímavých motokár, motorů a dalšího vybavení.

21x RTX Lithium

 
SODI RTX

Kompletní flotila elektro motokár včetně nabíjecích stanic.

20x RT8 GX270 

rt8_gx270_C07

 

12x motor Honda 270ccm

Honda GX270_1

Honda GX270

Výsledková cedule

Scoreboard Výsledková cedule

Scoreboard Výsledková cedule

 

V případě, že by Vás něco zaujalo nebo by jste potřebovali něco jiného  stačí se jen ozvat nabídka je nyní opravdu široká.

 

Jak na daně?

unnamedKalendářní rok se pomalu blíží ke konci a s ním také fiskální období Vaší dráhy. Tím pádem, může být dobré se zamyslet, jak se obvykle v tomto období dělává a bilancovat jak byl tento rok 2018 úspěšný . Pokud o tom popřemýšlíte ještě než si na Vás na jaře vzpomene i příslušný správce daně zastupovaný jistě milou paní z nejbližšího finančního úřadu a vyžádá si svou řádnou daň,  přicházíme s nabídkou před koncem roku za snížené ceny náhradních dílů, minimálně 12% s dopravou zdarma! A tímto krokem zabijete hned dvě mouchy jednou ránou. Snížíte si základ daně a navíc budete mít na skladě věci, které budete jistě potřebovat i po novém roce jako je spotřební materiál pneumatiky, bowdeny, řemeny nebo také omlazující kůru pro motokáry v podobě nových samolepek, volantu, plastů atd. Případně pěkné nové nářadí mechanikům pod stromeček. Prostě a jednoduše k motokárám máme snad všechno, co by se Vám mohlo hodit inspiraci najdete na www.itaka.fr  Akce platí do 15.1.2019.

 

Motokáry RTX po dvou letech

V Bratislavě v MAX 60 se chystá výměna první flotily elektro motokár Sodi, za novější a silnější model RSX. Po dvou letech úspěšného provozu jsou tyto krásné motokáry ve velmi dobrém stavu a jsou na prodej za dobrou cenu. 

30ddd87f-17e1-461a-b743-2a2737248543

Jedná se o:

 • 21 ks Motokár Sodi RTX s Lithiovými bateriemi
 • 10 ks Nabíjecích stanic 
 • Dálkové ovládání DeHaardt

Motokáry jsou velmi dobře vybaveny:

 • Nastavitelná výška volantu
 • Nastavitelná poloha sedadla
 • Kompletní osvětlení ( přední, zadní, brzdové)
 • Samolepky v modro červené kombinaci
 • Elektronický dovažovací systém
 • Polstrované sedadla
 • Dálkové transpondery TranX
 • Sektorové senzory DeHaardt

73a96e27-5fd5-4a4d-8d33-7f290e427b2e d3200779-7973-4727-9c8d-5519c03995a8

Možno odprodat kompletně nebo po částech dle domluvy.

 

 

 

 

Kompletní vybavení motokárové tratě na prodej

Pokud sháníte něco nebo všechno na otevření motokárové tratě, tak právě máte velké štěstí, protože právě nyní je na prodej za skvělou cenu kompletní vybavení. Motokáry GT2, dětské motokáry LR5, časomíra mylaps včetně světelné výsledkové cedule, bariery v podobě sešroubovaných pneumatik, přilby, náhradní díly prostě všechno so je potřeba.

IMG-20181010-WA0003 IMG-20181010-WA0004 LR5

 

Nové řemeny s prodlouženou životností

Ozubené  řemeny pro pohon motokár jsou jednou z částí, které jistě patří mezi spotřební materiál při provozu motokár, a proto se SODIKART  mimo jiné zaměřuje na tyto díly a přemýšlí, jak najít ideální poměr mezi cenou a životností každého takového dílu, tak aby dosáhl nejúspornějšího provozu každé motokáry Sodi. Remen_sodi_01Nyní přišla opět řada na řemeny, které dospěly po zkoušení a  testování  do další již 4. generace řemenů. Za použití nových materiálů, především jsou vyztužené kevlarovými vlákny, která jsou odolnější a lehčí,  čímž vydrží i 3x déle než běžný ozubený řemen. Aby jste si je mohli vyzkoušet na vlastní motokáře a potvrdit otestované vlastnosti, budou od 1. 10. do 31.10.2018 za zaváděcí cenu se slevou 25%. 

 

 

Dětské motokáry LR5

Dětská motokára           Skvělá příležitost!  objevili se v nabídce dětské motokáry LR5 s motorem GX160  sice jsou 2 roky „staré“ ( tzn 9/2016), ale prakticky nepoužívané dvě nejely skoro vůbec a ty ojeté mají asi 150 motohodin, což bychom si mohli vypůjčit aktuální hlášku, že „nejsou ojeté, ale dobře zajeté“  a tak byla by velká ŠKODA, si je nepořídit na svoji dráhu za super cenu. Celkem jich je aktuálně k dispozici 5 kusů.  

Dětská motokára Sodi LR5 je vybavena posunovacími pedály, sedačkou i nastavitelnou výškou volantu, tak aby dětem padla přesně do ruky a navíc byly v bezpečí a jízdu si užily.

VÝBAVA:

 • Anti brake / gas system
 • Opěrka hlavy se čtyřbodovými samonavíjecími pásy s rychlo sponou ( jako v letadle)
Sodi LR5 s originálními samolepkami

Sodi LR5 s originálními samolepkami

S originálními polepy by pak mohli motokáry vypadat asi takto, kdo bude chtít získá je grátis v ceně motokár.

 
 

Pro bližší informace jsem Vám k dispozici.

Tomas

 

31/7/2018

 

Volné připravené motokáry SODI

Aktuálně máme na skladě nachystané na sezónu 4 kusy motokár Sodi, které zahálí v garáži, takže pokud by někdo potřeboval na hlavní sezónu posílit svoji flotilu o další motokáry stačí se ozvat a jsou Vám k dispozici pro uspokojení potřeb více zákazníků vaší tratě. Upozornění:  jsou  volné pouze 4 stroje, takže je předpoklad, že asi né  dlouho.  Proto jsem k sehnání na všech možných kanálech jako jsou telefony, maily, messengery, whatsappy, hangoutsy,  pošta i kouřové signály.

KONTAKTy

Sodi_RX7_270ccm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nové pneumatiky MEKAONE pro motokárové dráhy.

SODIKART začal vyrábět vlastní pneumatiky pod značkou MEKAONE, tyto pneumatiky splňují několik hlavních požadavků, které jsou kladeny na tento druh pneumatik.LOGO MEKAONE

V kombinaci s podvozky Sodi mají dobré jízdní vlastnosti, zejména jako je snadné  vedení jízdní stopy s mimořádnou životností. Protože nejdůležitější  parametr pneumatiky pro Vaš bussines, je vybalancovat optimální jízdní vlastnosti s maximální životností pneumatik. To vše  za dobrou cenu a tím redukovat provozní náklady vašeho provozu a přitom dopřát zákazníkům skvělý zážitek z jízdy. Ostatně se stejnou filozofií, jak jsou navrhovány a vyvíjeny všechny komponenty SODIKART. Teď to nejzajímavější, protože na úvod přichází Sodi se zaváděcí cenou na pneumatiky MEKAONE. Tak si  je můžete během celého desátého měsíce pořídit,  ještě výhodněji  než obvykle se slevou přes 20% z běžné maloobchodní ceny a hned si tak jejich vlastnosti prověřit na vlastní trati.

 

Varianta 1)

Sada pneumatik MEKAONE HDA

Sada pneumatik MEKAONE HDA

Cena za jednu sadu pneumatik 59,95€ nebo 1564 Kč
což vychází cena ze jednu pneumatiku takto:

přední MEKAONE 4.5/10.0-5  12,40€  nebo 323,52 Kč
zadní MEKAONE 7.1/11.0-5 17,56€  nebo 458,14 Kč

 

 

Varianta 2)

Pneumatiky MEKAONEPři odběru jedné celé  bedny pneumatik, která obsahuje 10 gum a to  buď předních nebo zadních  vychází cena za jednu pneumatiku ještě výhodněji, nyní následovně:

přední MEKAONE 4.5/10.0-5  11,89€  nebo 310,17 Kč
zadní MEKAONE 7.1/11.0-5 16,84€  nebo 439,24 Kč

 

Velký přehled dostupných motokár SODI

Pro Vaši představu přinášíme větší část aktuálně nabízených motokár,  které jsou právě  na trhu s použitými motokárami Sodi a jsou připraveny na paletách k naložení na cestu k Vaší trati a vpuštění opět do nové akce. 

Na seznamu níže je momentálně k odběru 365 motokár a tak bych řekl, že je celkem široký výběr jak z množství modelů, motorů i cen dle Vašich preferencí. Na druhou stranu i tento dlouhý seznam se  neustále mění, tak jak je živý trh s motokárami Sodi, ale i tak  zůstává v podobném rozsahu . V případě, že by Vás zajímaly bližší informace k některým strojům, neváhejte se na nás obrátit a zašleme podrobnosti k dané flotile motokár Sodi, jako jsou fotografie, informace o servise, stav motohodin, a jiné detaily, které by Vás zajímali.

GT5_palety

 

Proto jestliže  by jste chtěli konkrétní  model motokáry Sodi, v patřičném stavu atd.  Tak jsme právě pro Vás připravili poptávkový formulář pro použité motokáry značky SODIKART, kde si snadno za minutu nastavíte parametry, které Vás zajímají ( model, rok výroby, motor, výbava atd ) a o všechno ostatní se postaráme my tím, že budeme pravidelně sledovat změny a nabídky, tak abychom Vám mohli dát včas vědět a Vy tím nepřišli o žádnou dobrou příležitost na ten správný nákup.V mnoha případech totiž víme i celkem dlouho dopředu, kdy a kde se objeví zajímavé motokáry k mání.

Formular Sodikart 2nd hand

Formulař Sodi

 

 

Jako mimořádnou akci jsme domluvili s novým partnerem garantovanou cenu přepravy motokár, platí sice pouze do 9.9.2017 , ale jistě stojí za to  si nechat dovézt motokáry  až na Vaši dráhu za 50€ / motokáru.

2nd_HAND_SODIKART_170811_o

 

 

Pár fotek některých motokár pro inspiraci.

 

Nabídka číslo 17-66

Nabídka číslo 17-66

Nabídka číslo 17-72

Nabídka číslo 17-72

 

 

 

Nabídka číslo 17-47

Nabídka číslo 17-47

Nabídka číslo 17-62

Nabídka číslo 17-62

 

Výprodej předváděcích modelů Sodi

Na podzim nás čekají nové modely motokár, které budeme mít k dispozici a proto stávající předváděcí modely  jdou do prodeje. Pro ty, kteří budou mít zájem, nabízíme k odkupu nové motokáry,  pouze s pár najetými motohodinami a  za poloviční cenu !  Navíc nikdy nejezdily v ostrém provozu půjčovny motokár . K dispozici je model

 

GT5-R s motorem Honda GX200 

GT5-R GX200_p

GT5-R GX200

 

 

RT8 s motorem GX270.

RT8_270_demo_predni

RT8_270_demo_vrch

RT8_270_demo_zadni

Doplňková výbava

 • Samolepky
 • Anti Brake/Gas systém
 • Dovažovací box
 • Kompletní LED osvětlení ( předni, zadni, brzdové)
 • Nastavitelná poloha sedadla
 • Polstr sedadla překlad
 • Katalizátor tlumič?
 • Motohodiny
 • Dálkové ovládání de Haardt
 • Ochranný rám startéru a karburátoru
 

Letní akce Mylaps

Pokud plánujete rozšířit nebo obnovit svoji časomíru,  je ten správný čas právě teď !  Vy máte velké štěstí , protože Mylaps přesně na Vás myslí a  přichází se skvělou cenovou akcí  na transpondery  i kompletní  časomíru  prakticky za poloviční cenu.  Tato sezónní nabídka je pouze pro léto  2017.

server plus decoder (first timeline)

Nabídku je možné využít ve dvou variantách :

 

 • Pro samostatné transpondery, které jsou pouze teď za poloviční cenu . Kart Fixed Power Transponder
 • Na kompletní časomíru, která se skládá z Decoderu , smyčky a transponderů.  Cena decoderu je standartní,  ovšem aktivní smyčka je k tomu ZDARMA a libovolný počet transpondérů se slevou 50% 

Získáte tak špičkovou časomíru s bezúdržbovými transpondery a ihned ušetříte minimálně 1500€. 

 

Kopletní půjčovna snadno a levně

Skvělá šance nastartovat svůj business s motokárami. Objevila se vyjímečná příležitost na prodej špičkového vybavení motokárové dráhy za zlomkovou cenu, což je určitě dobrá investice. Prakticky se jedná o ideální sestavu kompletního vybavení pro otevření sezónní tratě s návratností během jedné sezóny. Snadnější už to nebude, nyní už stačí jenom pěkné místo s dobrou polohou jako jsou  obchodní centra nebo turistické oblasti, které vychází jako optimální lokality pro tento business s rychlou návratností. A je to :-)  

Vyjímečnost spočívá v tom, že je to poprvé , kdy se majitel půjčovny rozhodl po úspěšné sezóně zainvestovat do další sezóny a veškeré vybavení, které do teďIMG_20140626_171743 používal, vyměnil za nové a tak prakticky celou půjčovnu nabídl k prodeji jako celek. Pro někoho kdo začíná, nebo by chtěl otevřít novou trať je to skvělá příležitost získat všechno v jednom balíku, aniž by mu cokoli chybělo, což je neocenitelná výhoda zejména pro start, kdy je potřeba řešit spoustu provozních záležitostí a mít tak prostor zaměřit se na samotný business a zákazníky.

 

Poprvé kdy se někdo rozhodl přes zimu kompletně proměnit svoji dráhu a na novou sezónu ji převléct zcela od podlahy do nového kabátu se vším všudy, a proto jsou dnes tyto věci zcela vyjímečně k dispozici jako komplet v tomto rozsahu připravené a ještě za super cenu.  RX7
 

 

 • 1) Motokáry Sodi RX7 GX270 9 koní.
 • 2) Časomíra značky Mylaps – kompletní instlace včetně PC, tiskárny a software,  + 5 řádkový outdoorový scooreboard  a semafory.
 • 3) Vybavení pro jezdce – Přilby, chrániče žeber a krku, adapter dětské sedačky, kukly. 
 • 4) Vybavení servisu – Nářadí pro výměnu pneumatik, Vybavení  benzínového hospodářství, ruční nářadí pro opravu motokár.
 • 5) Vybavení tratěSvodidla, LED Osvětlení, Vlajky.
 • 6) Zásoba náhradních dílů  – Pneu, Disky, Převody, plasty.

 

 

Pro představu je vypsáno jenom část vybavení, protože celkem je věcí  mnohem více a čítá cca 350 položek.

V případě vašeho zájmu nebo zvědavosti,   mě neváhejte kontaktovat. Myslím, že to bude fofr.

Kontakt

 

 

Mylaps – Výstava Offenbach

Již o tomto víkendu probíhá ve Franfurtu světová výstava motokár. Mimo jiné představuje  firma Mylaps novou technologii s přesným sledováním všech vozidel na trati pro všechny jak je známe z přenosů F1 nebo moto GP. 

Officiální POZVÁNKA:

V termínu 28-29 ledna bude mít naše firma stánek na motokárové výstavě v Offenbachu. Pokud se někdo z vašich kolegů na výstavu chystá, rádi vás u sebe přivítáme (hala A3, stánek 18).

 

V Offenbachu budeme představovat především novou technologii X2 link, která umožňuje zobrazení live výsledků na displeji volantu motokáry:

 • oficiální čas zajetých kol
 • ztráta na jezdce před
 • náskok na jezdce za
 • počet zbývajících kol
 • aktuální pozice v závodu
 • ztráta na vedoucího jezdce

 

Pro přesnější představu o X2 linku se podívejte na následující video: https://www.youtube.com/watch?v=m9Bc51yNF1M

 

Nabídka spočívá i v tom, že je to poslední možnost nakoupit produkty Mylaps za ceny roku 2016 a ještě s dopravou zdarma při objednání před výstavou.

 

4 ks RX7 270 ccm nr. 16_26

Motokáry provozovány v hale indoorové půjčovně. 

Rok výroby 2013

Vybavena: Anti Brake / Gas systém, samolepky SODI, 

 

 

Více informací k motokárám naleznete na odkaze ZDE

Spojení na obchodníka KONTAKT

Datum aktualizace: 23.8.2016
 

14x Funny volt nr. 16_25

Elektro motokáry rok výroby 2011 provozovány v outdoorové půjčovně 12 měsíců.

Vybavení:  Anti Brake/Gas systém.

Více informací k motokárám naleznete na odkaze ZDE

Spojení na obchodníka KONTAKT

Datum aktualizace: 23.8.2016
 

15 ks RX7 200 ccm nr. 16_24

Rok výroby 2009 Motokáry provozovány v hale.

Vybavení:Anti brake/ gas,  samolepky SODI, posunovací sedadlo, polostrované sedačky, pohon řemenem.

Více informací k motokárám naleznete na odkaze ZDE

Spojení na obchodníka KONTAKT

Datum aktualizace: 23.8.2016
 

13x LR5 200ccm nr. 16_23

rok výroby 2016 používané 1 měsíc dětské motokáry provozovány v outdoorové půjčovně.

Vybavení:  Anti Brake/Gas, , samolepky,  posunovací sedadla, pedály i výška volantu,dovažovací box, brzdové světlo, opěrka hlavy.

Více informací k motokárám naleznete na odkaze ZDE

Spojení na obchodníka KONTAKT

Datum aktualizace: 23.8.2016
 

4x GT5 270ccm nr. 16_22

rok výroby 2015 provozovány v hale 18 měsíců. Kompletně repasovány a vyměněné díly v továrně SODIKART. Motokáry jako nové.

Vybavení:  Anti Brake/Gas, nové samolepky, 

Více informací k motokárám naleznete na odkaze ZDE

Spojení na obchodníka KONTAKT

Datum aktualizace: 23.8.2016
 

18x RT8 270ccm nr. 16_21

rok výroby 2012 provozovány ve vnitřní půjčovně. Stav odpovídající stáří motokár s pravidelným servisem. 

Vybavení:  Anti Brake/Gas, 1/3 polostrovné sedačky, nastavitelné sedačky, originální samolepky zelené.

Více informací k motokárám naleznete na odkaze ZDE

Spojení na obchodníka KONTAKT

Datum aktualizace: 22.8.2016
 
 

12x RT8 200ccm nr. 16_20

SODI RT8 2012

RT8 SODI KART

rok výroby 2013 provozovány 30 měsíců ve indoorové půjčovně dobrý stav. 

Vybavení:  Anti Brake/Gas, nové samolepky,světla, polstrované sedadlo. 

Více informací k motokárám naleznete na odkaze ZDE

Spojení na obchodníka KONTAKT

Datum aktualizace: 22.8.2016
 

16x GT5 200ccm nr. 16_19

rok výroby 2012 provozovány ve vnitřní půjčovně 40 měsíců. s dobrým servisem. 

Vybavení:  Nastavitelné pedály a sedačka, samolepky, antibrake / gas, polostrovné sedačky.

Více informací k motokárám naleznete ZDE.

Nebo kontaktujte obchodníka KONTAKT.

Datum aktualizace: 22.8.2016
 

4x RX250 nr. 16_18

rok výroby 2012 provozovány v outdoorové půjčovně.

Vybavení:  Anti Brake/Gas, , samolepky,  dovažování, posunovací sedačka, nastavitelný výkon 11, 15, 22 a  28 koní. Super silná.

Pro více informací nás kontaktujte ZDE

Datum aktualizace: 27.4.2016
 

Ke každé motokáře nová přilba Box´s R4 ZDARMA

Až do konce roku rozdáváme ke každé motokáře nejnovější přilbu Box´s R4 zdarma.

 

Přilba Box´s R4 je následovatelkou přilby Box´s R3 s novým designem, novými barvami a ve více velikostech.

Dokonale se hodí do půjčoven motokár, každá barva odpovídá jedné velikosti a přilby jsou tak snadno rozeznatelné.

Přilba Box’S R4 s pohodlnou vložkou z antibakteriálního materiálu, je nedeformovatelné polyuretanová v oblasti tváře, má jasné hledí proti zamlžení a odolné proti poškrábání o tloušťce 2 mm.

Pohodlná, aerodynamická, snadno se nasazuje a sundává, při jízdě poskytuje dobré periferní vidění.

Tím vším je přilba BOX’S R4 na trhu jedinečná

 

K prodeji bude 80 ks motokár Sodi GT4 po závodu SWS

První červnový víkend se v Paříži jede finále celosvětového závodu Sodi World Series a hned po tomto víkendu bude k odkupu 80 ks motokár Sodi GT4 s novým faceliftem.

Skoro polovina má již své budoucí majitele a proto neváhejte a rezervujte si motokáry za speciální cenu ještě dnes.

 

Sodi RT8 270 ccm k prodeji pouze 1 kus

Máte jedinečnou možnost, zakoupit si motokáru Sodi RT8 za poloviční cenu.

Motokára sloužila pouze jako předváděcí model a díky tomu je ve výborném stavu a má najetých pouhých 19 motohodin.

Motokára vyrobena v roce 2012 je navržena pro jezdce od 130 cm do 130 kg a má vysokou odolnost dílů a to i při ,,neodborné“ jízdě. Jedna z hlavních výhod jsou minimální provozní náklady.

Neváhejte a objednejte si ještě dnes motokáru Sodi RT8 s motorem 270 ccm za polovinu ceny.

Více informací naleznete ZDE

 

Motokáry Sodi RT8 stále v nabídce, získejte slevu

Ještě stále máte možnost objednat si 2nd handové motokáry Sodi RT8.

V nabídce je posledních 25 kusů.

Při odběru všech motokár získáte hromadnou slevu.

Neváhejte tedy a objednejte si tyto unikátní modely ještě dnes.

Více informací o motokárách Sodi RT8 naleznete ZDE

 

Nový software pro půjčovny motokár – získejte slevu 40 %

Jako zástupci společnosti KartingManager pro Českou a Slovenskou republiku přinášíme na náš trh tento unikátní produkt se stejnojmenným názvem KartingManager.

 

Představujeme největší výhody KartingManageru

–          Usnadní Vám chod celého provozu díky napojení na kasu a časomíru tím, že zákazníky automaticky přiděluje do jednotlivých jízd a motokár a tak zajistí plynulost provozu, který pocítíte Vy i Vaši zákazníci.

–          Díky softwaru získáte přesnou databázi Vašich zákazníků a přehled jejich chování a na základě toho s nimi systém automaticky komunikuje dle nastavených parametrů, jako je posílání svých nejlepších časů na e-mail, facebook, posílání nejlepších časů jejich soupeřů, pozvánka v den narozenin, posílá sms s výsledky, pozvánky na akce a spoustu dalších možností.

–          Vámi pořádané firemní akce nikdy nebyly snazší, jelikož Vám KartingManager, dle zadaných parametrů naplánuje celý závod, včetně rozlosování motokár a spočítání celkové doby závodu, díky tomu Vám k obsluze postačí minimální počet osob.

–          Systém eviduje nejlepší časy, dle Vašich kritérií (např. ženy, muži, věk, den, týden, atd.) a automaticky je odesílá na Vaše webové stránky, zobrazuje online v restauraci a odesílá na facebookový profil jezdce.

–          Nemusíte již využívat slevové portály, systém Vám vše zařídí, nastavíte si jaké slevy potřebujete, pomocí slevových kartiček, kódů a jiných, můžete si nastavit slevové hladiny, dle návštěvnosti, typu zákazníka, věku, dne návštěvy, prostě všeho co Vás napadne.

–          Všechny tyto věci máte neustále pod kontrolou díky online statistikám a Vy tak máte přehled o chodu vaší dráhy klidně i na dovolené.

Vybrali jsme pouze to nejlepší, software toho umí mnohem víc a pravidelně se aktualizuje a neustále vylepšuje, každý zákazník tak má stále nejaktuálnější verzi KartingManageru.

 

A to nejlepší nakonec je cena, která je oproti podobným produktům opravdu velmi nízká.

 

A ještě pro nejrychlejší zájemce jsme s výrobcem připravili, že první půjčovna v České republice a první půjčovna na Slovensku, která si software objedná, na něj získá slevu 40 %

Máte zájem si software vyzkoušet? Rádi Vám zařídíme spuštění Vaší demo verze.

V případě Vašeho zájmu o tento software nebo bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Ke každé motokáře přilba Box´s R3 zdarma

Objednejte si u nás v období od 1. 2. do 25. 2. 2015 novou motokáru a získejte k ní přilbu Box´s R3 zcela zdarma.

Tato přilba je ideální volbou pro všechny půjčovny, jelikož má všechny složky, které mají tvořit kotingovou přilbu.

Má pohodlné vložky s antibakteriálními tkaninami, na 2 mm čiré anti-mlhové hledí, odolné proti poškrábání.

Vybrat si můžete z 6 velikostí.

Podrobné informace o této přilbě naleznete ZDE

 

Získejte pneumatiku Duro ZDRAMA

Připravili jsme pro Vás speciální akci na nákup pneumatik Duro.

Objednejte si u nás bednu těchto pneumatik a jako dárek od nás získáte ke každé bedně jednu pneumatiku zdarma.

Akce je časově omezená platí od 5. 1. do 25. 1. 2015

 

Pneumatiky můžete objednávat ZDE

 

Sodi Sigma S3 po finále za zvýhodněnou cenu

Máte jedinečnou možnost koupit za velmi výhodnou cenu motokáry Sodi Sigma S3 s motorem Rotax. Všechny motokáry budou po jednom finále. Na motory je navíc záruka 6 měsíců. K prodeji je posledních 5 kusů.

Více info ZDE

 

2nd hand LR4 – jediný kus

Pouze jedna dětská motokára Sodi LR4 s motorem H120 na prodej!

Motokára speciálně navržená pro děti od 130 cm

Hlavní výhody:

bezpečnostní pás

opěrka hlavy

je lehčí a pomalejší

Více informací ZDE 

 

Prodej motokár Sodi RX7

Od 29.9 budek dispozici 5 motokár Sodi RX7 na prodej

Motokáry s motorem Honda GX270

Výhody těchtot motokár jsou:

– výjimečná spolehlivost
– vynikající protinárazová stabilita
– jedinečný jízdní komfort
– integrovaná podlaha

Motokáry jsou provozované v kryté půjčovně

Rok výroby 2011/2012

Navíc každý zákazníka, který je přihlášen k odběru newsletteru, získá slevu 10 %

Více informací o jednotlivých motokárách naleznete ZDE

 

Každá 5. motokára zdarma

Již za 4 dny začíná září a sním podzímní sezóna s přívalem zákazníků a co teprve následující Vánoční večírky?

Buďte připraveni již dnes!

A využíjte naši jedinečnou nabídku na pronájem motokár buď jako doplnění stavu nebo obměnu stávajcího vozového parku.

Akce platí v období od 1.9 do 30.9.2014 a do konce roku budete mít každou 5. motokáru pronajatou zcela ZDARMA.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat ZDE

 

K světelné výsledkové tabuli řádek zdarma

V srpnu pro Vás máme připravenou akci na světelnou výsledkovou tabuli.

Připravili jsme jedinečnou promo akci pro naše zákazníky, kteří si závazně objednají v období od 1. do 31. 8. 2014  pětiřádkovou světelnou výsledkovou tabuli. Získávají  tak od nás  jeden řádek  z této cedule úplně zdarma!

Tabuli si můžete objednat zde

 

Jedinečná možnost vyzkoušet si nové káry Sodi

Celý červenec, srpen a září, budeme mít k dispozici 4 modely motokár Sodi a to RT 8 s motorem Honda GX270, GT5 s motorem Honda GX200, LR5 s motorem GX120 a dvousedadlovou motokáru 2DRIVE.

Pokud budete mít zájem, dovezeme motokáry až k Vám a představíme Vám je přímo ve Vaší půjčovně. Mimo to, Vám velice rádi pomůžeme s výběrem vhodných modelů.

 

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

Kontakty naleznete zde

 
 

Pronajímáme motokáry

 
 • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
 • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry nyní  k odběru s velkou slevou výborný stav rovnou do provozu.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Nejnovější interaktivní technologie pro realné  motokáry Sodi.

Více informací »

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »