Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Game of Karts, nebo-li Hra o Motokáry je novinka od Sodi, která přináší výhody závodních počítačových her do sedadla reálných motokár Sodi SRX a nabízí tak oblíbené  přídavné funkce známé, právě, ze světa počítačových her pro větší zábavu přímo u Vás na trati. 

 

Porazit své soupeře!

Cíl je jednoduchý: pomocí bonusů, porazte své soupeře a jako první,  překročte cílovou čáru! Bomby, rakety, štíty, blesky atd. Tyto bonusy, jsou úžasnými zbraněmi pro vítězství v závodě. Je, jen na vás, abyste je používali, ve správný čas!

Interaktivní závod se speciálními světelnými a zvukovými efekty!

Game of Karts“ používá zvuky a světlo, pro ještě více pohlcující a interaktivní závod. Díky laserovým projektorům a hlasitým reproduktorům kolem trati, je závod vylepšen neuvěřitelnými zvukovými a světelnými efekty: herní zážitek, se tím výrazně  zvyšuje a pilot je do hry zcela ponořen. Včetně všech fanoušků, kteří mají zajímavější podívanou, z toho, co se děje na trati.

Rychlost k vítězství!

Na skutečné elektrické motokáře SODI RSX, se budete pohybovat po trati plné překážek, nástrah a bonusů. A přitom, nesmíte zapomenout , na důležitost pilotních dovedností, pro zvýšení šance na vítězství. Mějte  čistou jízdní stopu a využívejte bonusy k vítězství v závodě!

Vše ovládáte na volantu přímo, za jízdy, kdy spouštíte štíty , vytváříte nástrahy a vše sledujete na volantovém displeji a na hologramech, umístěných na trati, tak ,aby jste projeli cílem jako první.  

bombr-icone

bouclier-icone

hit-icone

missile-icone

power-icone

boost-icone

 

Celý systém vyvinula společnost SODIKART, ve spolupráci, se specialisty na softwary  z vývojářské firmy APEX a dále, tak prohloubili vzájemnou spolupráci na tomto poli.

 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry nyní  k odběru s velkou slevou výborný stav rovnou do provozu.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Nejnovější interaktivní technologie pro realné  motokáry Sodi.

Více informací »

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »