Novinky

 

Demo tour podzim 2017

Již tradičně se chystáme na předváděcí jízdy motokár Sodi s názvem „Demo tour podzim 2017“, což znamená, že Vám přivezeme představit nové motokáry SODIKART, tak  aby jste si je mohli sami vyzkoušet  přímo na Vaší dráze. Nebo je můžete nechat otestovat své věrné zákazníky, proto aby Vám, řekli své názory a pocity z jízdy, a nebo jen tak, aby jste jim udělali radost za to, že je máte.

Motokára Sodi SR4

Představení pedálů modelu SR4.

Za vyzkoušení jistě stojí novinka letošního roku 2017 motokára Sodi SR5,  která je vyzbrojena zásadními novinkami v oblasti bezpečnosti a chování podvozku, ale i dílčími zlepšeními jednotlivých částí. Vylepšený nárazníkový systém spolehlivě ochrání jezdce i motokáru proti poškození při neustálých střetech. Zcela nový koncept podvozku, se vyznačuje skvělou ovladatelností motokáry při průjezdech  všech zatáček a tím se vždy redukuje počet incidentů na trati a umocní se zážitek jezdců. K tomuto modelu, který jistě nesmí chybět přivezeme další 3 libovolné modely motokár Sodi, podle toho, které by se vám líbilo si prověřit. Tak aby jste se mohli seznámit s rozdíly mezi jednotlivými modely SODIKART a například si porovnat i různé výkony motorů. Také je vděčné se  podívat  na jednotlivé doplňkové vybavení těchto motokár, jak vypadají a fungují v praxi.

Demo tour podzim 2017

Pěkné odpoledne s motokárami Sodi

 

Pokud by Vás tato možnost zajímala a pokud už víte kdy by se vám to hodilo, tak stačí párkrát kliknout na formulář níže a je to zařízené.  My se rádi  přijedeme představit s našimi motokárami. Pokud by se to někomu nezdálo, tak Vás můžu ujistit, že vždy je to přínosné pro všechny,  protože všechny náklady jsou na nás a vy si tak můžete snadno a zdarma udělat rychle vlastní názor.

Formulář pro objednání zkušebních jízd

Pár kliknutí  a je to zařízené :-)

 

 

 

 

 

 

 

Začátek zkušebních jízd

A můžeme vyrazit na trať

 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry nyní  k odběru s velkou slevou výborný stav rovnou do provozu.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Nejnovější interaktivní technologie pro realné  motokáry Sodi.

Více informací »

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »