Novinky

 

Mistrovství světa motokár 2019

Minulý víkend se konal v itlaském Lonátu  ( Mekka motokár )  nejdůležitější závod profesionální sezóny, kde se bojovalo o mistra světa v kategoriích KZ a KZ2. V páteční kvalifikaci byly v obou kategoiích nejrychlejší podvozky Sodi a začátek závodního víkendu vypadal velmi, velmi slibně. Když měřený trénink v kategorii KZ  vyhrál  Adrien Renaudin s časem 46,104 a kategorii KZ2 vyhrál s časem 46,185  Emilien Denner

Denner_finish

 

 

 

 

Přes sobotní rozjížďky se do nedělního finálového závodu propracovali všichni jezdci Sodi a byl to boj až do posledního kola.  Emilien Denner  proměnil úsilí týmu a své schopnosti  ve světový titul v  KZ2. V kategorii KZ obhájil podium pro značku Sodi Bas Lammers na třetím místě, když  druhou pozici v cíly musel Adrien Renaudin opustit  díky spadlému přednímu nárazníku za což obdržel penalizaci 5“ a klesl tak na 9 místo. Skvělý úspěch celého závodního týmu SODIKART.

 

Bas_Lammers-podium

 

23.9.2019
 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

20x Sodi RT8 GX270

2.1.2020

Levné motokáry v nabídce

Více informací »
 
 

Novinky

 

Motokárová výstava Offenbach 2020

7.1.2020

Navštivte nás na stánku v Offenbachu

Více informací »

Serial SWS – část I. úvod

3.1.2020 

Sodi World Series – připravujeme sérii článků, ve kterých budeme postupně  přinášet , vše co se týká tohoto skvělého projektu.

Více informací »