Novinky

 

Mistrovství světa motokár

Začátkem září proběhl vrchol profesionální motokárové sezóny  v podobě   Mistrovství světa CIK FIA

Double na WSK

v Německém Wackersdorfu  v kategorii KZ plus mezinárodní super pohár v kategorii KZ2.  Tento víkend byl završením usilovné a systematické práce celého závodního teamu Sodi a vyvrcholením úspěšné závodní sezóny 2017. Při které tým nasbíral 14 medailí na nejprestižnějších závodech mistrovství Evropy, WSK seriálech a Winter cupu.  

 

Sodi kart po vítězství

Autentická radost po závodě

Závodní víkend mistrovství světa probíhal ve znamení Sodi v obou kategoriích.   Tovární pilot Anthony Abasse 

kraloval hned v páteční  kvalifikaci, když zajel nejrychlejší  čas ze všech, následně se úspěšně probojoval všemi rozjížďkami a do finále tak mohl startovat z pole position. Po mírném zaváhání na startu se propadl dozadu, ale nakonec po 26 kolech se stal vicemistrem světa.  V druhé kategorií KZ2 nastoupilo celkem 118 jezdců z toho 13 podvozků Sodi . Po neuvěřitelném finále získal italský jezdec Alex Irlando  titul pro Sodi.

 

Video z mistrovství světa motokár 2017

Záznam z mistrovství světa motokár

 

Všechny úspěchy jen  potvrzují správný směr vývoje podvozků Sodi, tyto cenné zkušenosti samozřejmě SODIKART aplikuje do celé své výroby a tak se i ty nejnovější poznatky rychle  přenáší do vývoje nových  podvozků a nejen závodních, ale i pro půjčovny. A proto nové motokáry řady SR mají zase o poznání lepší jízdní vlastnosti se snadným ovládáním motokáry. Což je příjemné pro Vaše zákazníky,  kteří si jízdu více užijí a méně se tak dostávají do krizových situací čímž méně bourají.  Správná funkce podvozku  navíc nezatěžuje tolik pneumatiky  a tak prodlouží jejich životnost.

 

Motokára Sodi na startu

Soustředění před startem závodu.

 

Dalším potvrzením je následující úplně čerstvá zpráva, protože motokáry Sodi doslova obsadili stupně vítězů   na slavném vytrvalostním závodě 24 hodin Le Mans, který se konal  tento víkend.  Týmy Sodi dokončily 24 hodinový závod v neděli 1.10.2017 v 15:00 hodin  na prvním a třetím místě absolutně.

 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry nyní  k odběru s velkou slevou výborný stav rovnou do provozu.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Nejnovější interaktivní technologie pro realné  motokáry Sodi.

Více informací »

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »