Novinky

 

Motokára Sodi pro děti od 3 let

 

kidracer-brochure-en_Stránka_1_Obraz_0001      Sodi přichází se zcela novou motokárou pro děti od 3 let která nese název KID RACER.  Jedná se o první motokáru pro půjčovnu, která je vyvinuta a vyrobena opravdu pro ty nejmenší jezdce. Tím pádem vzniká nová kategorie malinkatých zákazníků, kteří se dříve mohli jen dívat a závidět těm o něco větším.
 
Aby motokára odpovídala schopnostem a dovednostem svých uživatelů je vybavena některými chytrými funkcemi,kidracer-hd-picture (4)jak je ostatně zvykem u každé motokáry od SODIKART.  Jedná se o elektro motokáru, protože právě tento pohon nabízí širší možnosti využití. Základní myšlenkou je, aby se nejmenší děti mohli svézt  vždy bezpečně a jednoduše bez další přidané práce a starostí ze strany provozovatele. Vhodné je pro tento nebo tyto stroje vyčlenit malý prostor pro drobnou samostatnou dráhu uvnitř nebo venku vašeho areálu. Proto je motokára vybavena mincovníkem (automat na mince nebo žetony), tak aby mohla motokára jezdit kdykoli dostane jezdec chuť se svézt zařádit si, kdykoli bez omezení tím, co se právě děje na hlavní dráze. draha_kary_61
 Dále je motokára v základní verzi vybavená pouze jedním pedálem pro zjednodušení ovládání a při odstavení plynu začne motokára sama brzdit. Navíc může být motokára vybavena tzv. Školním kitem, který přidává i brzdový pedál, zpětný chod  a pro  zábavu nebo výuku světla, blinkry a klakson, aby si to pilot samozřejmě pořádně všechno užil. Jezdec se může za jízdy připoutat bezpečnostním pásem, ovšem pro případ, že by jeho coach si nebyl zcela jist nebo chtěl poskytnout nezbytné rady ještě během jízdy může  přisednout ke svému svěřenci na místo spolujezdce a mít tak celou jízdu pod kontrolou. Pro zkušenější jezdce je možnost vzít na projížďku na toto místo partnera nebo partnerku. Kapacita baterií je dimenzována, aby  motokára vydržela jezdit celý den bez nabíjení. kidracer-hd-pictureFunkce na motokáře ovládá řídící jednotka, což pak také umožňuje, si je nastavit podle svých potřeb, rychlost motokáry, délku jízdy, zvuky motokáry a podobně.
 
 
Tento produkt je ideální pro oslovení zcela nového segmentu trhu a to nejmladší možné jezdce kteří ještě ani nejezdí na kole. Benefit těchto zákazníků  je, že určitě vyrostou  a může to být s pozitivním vztahem k motokárám a potažmo k vaší dráze.  Výhoda je, že se dá všechno snadno zařídit a hlavně levně a jednoduše.
kidracer-hd-picture (3)
 
 
 
 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry nyní  k odběru s velkou slevou výborný stav rovnou do provozu.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Nejnovější interaktivní technologie pro realné  motokáry Sodi.

Více informací »

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »