Novinky

 

Serial SWS – část I. úvod

 S novým kalendářním rokem začíná respektive, již začala i další sezóna  SWS 2020. A tak, je opět nejvyšší čas, se zapojit do tohoto seriálu závodů a vytěžit z něj všechny benefity, které nabízí pravě pro Vaši trať.  Zvláště po fantastickém výsledku Matese Vrány, kdy se mu podařil jedinečný úspěch, v právě skončené sezóně 2019. A v nejobsazenější kategorii SPRINT se umístil, na skvělém 8 místě,  z celkových  9506 aktivních závodníků  této sezóny. Tím pádem, se kvalifikoval, aby reprezentoval Českou republiku na světovém finále v Dubaji.  

17-slider-1573201980

Z těchto důvodů připravujeme ,menší sérii článků, ve kterých bychom Vám,  postupně přinesli hlavní výhody, zajímavosti a tipy, od provozovatelů i závodníků o tom  proč, si vybrali právě SWS a co jim, to přináší. Což by měli být, asi ty nejzajímavější informace, zejména  pro ty, kteří by se chtěli připojit do tohoto kolotoče závodů a stát se tak součástí největší motoristické série na světě.

 

Sodi World Series, ve zkratce SWS  „Světová“ série amatérských, nebo-li hobby motokárových závodů, která neustále roste  a s tím i její popularita. A také počet tratí a účastníků. V čem ,je to kouzlo? A proto, v dalším zpravodaji,  přineseme představení hlavní myšlenky a výhody tohoto seriálu závodů.

3.1.2020
 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry nyní  k odběru s velkou slevou výborný stav rovnou do provozu.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Nejnovější interaktivní technologie pro realné  motokáry Sodi.

Více informací »

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »