Novinky

 

Setkání a inspirace

26 .  ročník největší specializované výstavy motokár světa. Naštěstí pro nás se  pravidelně pořádá nedaleko Frankfurtu, což je  skvělá příležitost vidět všechny novinky a trendy připravené  pro rok 2018 a zjistit tak, kam se ubírá motokárový svět ve vybavení pro motokárové tratě a centra,  ale i nejnovější závodní techniku.  

SODIKART v Offenbachu

stánek SODIKART na výstavišti v Offenbachu

Výhoda výstavy spočívá hlavně v tom, že  na jednom místě v jeden čas se představují všichni výrobci motokár, barierových systémů, časomír a vyvojáři softwaru pro provoz a prosperitu motokárových center. V letošním ročníku přijedou vystavovatelé z více jak 30 zemí světa a přivezou svoje nejnovější produkty, které budou prezentovat na 10 000m² výstavní plochy.  Výstava je zároveň i prodejní a většinou se prodejci prezentují širokým sortimentem spolu s výraznými slevami.  Bližší informace o výstavišti, vystavovatelích naleznete na oficiálním webu výstavy:  www.kartmesse.de

 Také Sodikart nachystal pro tuto významnou událost každého motokárového příznivce několik novinek, které budou poprvé představeny v sobotu 27.1.2018, samotná výstava pokračuje ještě v neděli 28.1. Hlavním tahákem SODIKART bude světová premiera a představení nového modelu elektro motokáry s označením RSX.  

představní elektromotokáry RSX

představní elektromotokáry RSX

 

Pro ty, kteří budou mít zájem vše vidět na vlastní oči, máme připraveno 8 volných vstupů na výstavu IKA-KART2000 v Německém Offenbach am Main  v termínu 27. a 28. 1. 2018 vždy od 9:00 hod.

 

V případě Vašeho zájmu se stačí přihlásit          CHCIvstupenku   

 

18.1.2018

 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry nyní  k odběru s velkou slevou výborný stav rovnou do provozu.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Nejnovější interaktivní technologie pro realné  motokáry Sodi.

Více informací »

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »