Novinky

 

Sodi Sport demo tour 2019

        Je to tady!  Motokáry máme připravené, a můžeme  s nimi  vyrazit za Vámi na tratě v Česku a na Slovensku. Jako pravidelně si můžete nové motokáry Sodi prohlédnou a vyzkoušet na místě, které dobře znáte a dokážete snadno porovnat jak se motokára chová. Z blízka se podívat jak jsou stroje vyrobeny,  dílensky zpracovány a seznámit s celkovou koncepcí motokár Sodi pro motokárová centra. Demo_tour_2019

              Pro letošní podzim máme pro Vás na vyzkoušení, hned několik motokár ovšem hlavním tahounem bude určitě nová Sodi Sport,Sodi sport SA250 protože je určitě a zásadně jiná než všechno co jsme zatím předváděli, navíc si můžete vyzkoušet nebo Vaši zákazníci další modely jako je GT5-R  s motorem GX200, nebo  SR4 s motorem GX390 a potom ještě  dětskou motokáru LR5 s GX160. 

 

 

                    Sodi Sport je motokára  kompletně navržená pro maximální zážitek z jízdy a proto je také hlavně určena těm, kteří to dokážou ocenit. Což jsou pravidelní návštěvníci motokárových center s určitou dávkou jezdeckých zkušeností a dovedností. Pro tento účel se museli změnit a vytvořit snad všechny části motokáry a nejsou tak podobné s jiným modelem Sodi. Sport má nové vlastní kompletní nárazníky, celé šasi, geometrie řízení, volant, pedály i jejich nastavení, Uchycení motoru, sedadla i sloupku řízení, výfukové potrubí s krásnou koncovkou. Tím vznikla lehká přesně ovladatelná motokára pro motokárové půjčovny.  Předváděcí model je osazený motorem SA250, což je 4taktní jednoválec s nastavitelným výkonem 15, 18, 22 a max 28 koní s omezovačem na 12 000rpm. Kombinace Sodi sport a tohoto motoru je opravdu jedinečný zážitek pro každého motokáristu kterému vykouzlí úsměv na líci :-)

 

 

                Navíc je motokára vybavena kamerou AIM Smarty CAM HD, takže při té příležitosti můžete získat i onboard video Vaší dráhy s integrovanými závodními daty jakou jsou otáčky motoru, časy na kolo, rychlost, přetížení atd. Když mi pošlete Vaše logo tak  může být také součástí videa.

 

On board Ostrava

                 S motokárou SR4 můžeme zase uspořádat malou soutěž pro Vaše klienty o nejlepší čas s tím, že první cena bude startovné gratis na vybraný závod SWS.   

 

 

                Pro zjednodušení domluvy termínu předváděcích jízd můžete vyškrtnout formulář níže s údaji  kdy a kde by se Vám předváděčka hodila nebo volejte termín a čas doladíme. Tomáš Otevřel +420 602 542 140.

 

Formular_Demo

MAMzajem

FORMULÁŘ PRO RYCHLOU REZERVACI

 

 

Možnosti jsou prakticky neomezené, takže pokud  máte vlastní nápad jak chcete motokáry vyzkoušet stačí napsat.

17.9.2019

 

 

 

 

 

 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – Neodebrané za skvělou cenu

10.3.2020

Motokáry k odběru s velkou slevou výborný stav.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »

Motokárová výstava Offenbach 2020

7.1.2020

Navštivte nás na stánku v Offenbachu

Více informací »