Novinky

 

Software pro půjčovny, který vydělává a navíc šetří peníze.

Představujeme některé výhody softwaru  KartingManager, které Vám pomohou zefektivnit Váš business. Skvěle propracovanou zbraní (na zákazníky) tohoto softwaru,  jsou nástroje moderní komunikace s Vašimi zákazníky. Ten automaticky a pravidelně oslovuje ty správné lidi přes emaily, SMS, sociální sítě a další formy tak, aby se vraceli co nejčastěji jak je to jen možné.

 

Příklady zajímavých funkcí:

1) Úspora:                 – Pravidelné kontroly a údržba jsou základem nízkých nákladů a dlouhé životnosti motokár, to je jasné. Nejlepší způsob je mít někoho spolehlivého,  kdo pohlídá kdy a co kontrolovat nebo  měnit  podle vytíženosti každého stroje zvlášť.  Proto je součástí KartingManageru funkce s názvem „Garáž“, kde si nastavím intervaly výměny oleje, čištění vzduchového filtru nebo různé kontroly,  tak ať nejsou pozdě nebo naopak aby se neměnily věci jen pro jistotu, takže zbytečně často. A tím se vždy ušetří za práci i materiál.

 

2) Efektivita:             – Díky „KM“ příprava firemní akce  je velice snadná a rychlá tím, že zadám do programu pouze seznam jezdců a připravený počet motokár.  Ze široké nabídky  přednastavených vzorů, si vyberu formát závodu, který chci organizovat a tím je celá akce připravena za minutu. O zbytek se systém postará sám a provede všechny účastníky celou akcí tak, že je sám rozděluje do skupin přiděluje motokáry podle průběžných výsledků a zobrazuje jména jezdců, kteří se mají připravovat na následující  jízdy bez další práce navíc. Tím pádem bude akce probíhat plynule a rychle bez nutnosti více lidí na organizaci, zpracovávání výsledků nebo tisk výsledkových listin a podobně.  Přidaná hodnota tohoto pomocníka je jasná: minimální  personál a i přesto akce bez zbytečných zdržení.

 

3) Zvýšení tržeb:       –  Systém automaticky odesílá emaily podle Vámi vybraných parametrů z databáze Vašich zákazníků. Tak třeba, když zvolíte, že by jste chtěli všem zákazníkům na jejich narozeniny udělat radost osobní slevou jako dárek, tak systém pošle dárkový email před narozeninami a pak  ještě pro jistotu v den narozenin gratulaci s připomenutím návštěvy Vaší  dráhy ! Pak se dá jednoduše vypočítat, že ze základny 22 000 zákazníků má každý den 60 z nich narozeniny. 10 % ze samé radosti vyrazí na motokáry a vezme sebou aspoň 2 kámoše.  Výsledek je jasný 372 prodaných jízd navíc za plnou cenu každý měsíc.

 

 

Zde jsme naznačili pouze pár vybraných funkcí,  které pomohou usnadnit chod Vaší dráhy. V Česku už jedou dvě dráhy, kde software úspěšně běží a dělá radost provozovateli i zákazníkům.  Vidět KartingManager na vlastní oči v akci můžete například  na nejmodernější trati v Praze  Zličíně v kombinaci s krásnou plnobarevnou výsledkovou cedulí.

 

 

Pokud se Vám nechce cestovat můžete se podívat na video jak systém funguje v praxi.

video s Českými titulky    

 

A to nejlepší nakonec  je cena, která je oproti podobným produktům opravdu jen zlomková.

 

Máte li zájem si software vyzkoušet? Rádi Vám zřídíme spuštění Vaší demo verze programu v češtině ať si ho můžete osahat. Pro  bližší informace nebo předvedení všech funkcí volejte nebo pište.

 
 

Pronajímáme motokáry

 
  • nejférovější způsob účtování – pouze za motohodiny, žádné jiné poplatky
  • na libovolně dlouhou dobu – na hodinu nebo třeba na rok
Více informací najdete zde.
 
 

Cenové akce

 

15x RT8 GX270 – velmi pěkné

10.6.2020

Motokáry nyní  k odběru s velkou slevou výborný stav rovnou do provozu.

Více informací »
 
 

Novinky

 

Hra o Motokáry

25.5.2020

Nejnovější interaktivní technologie pro realné  motokáry Sodi.

Více informací »

Motokáry nezastaví ani Koronavir COVID-19

14.3.2020

Aktuální omezení motokár ČR

Více informací »